AFE – Athlete's for Education Foundation http://afefoundation.org Thu, 03 Mar 2016 21:46:11 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5 Kendall Reyes http://afefoundation.org/2014/kendall-reyes/ Tue, 07 Jan 2014 20:13:56 +0000 http://afefoundation.org/?p=3193 Kendall Reyes

]]>
Corey Liuget: 2 Liuget 2 Quit http://afefoundation.org/2013/corey-liuget-2-liuget-2-quit/ Mon, 09 Dec 2013 20:20:11 +0000 http://afefoundation.org/?p=2707 Corey-Liuget-AFE-Program-2-Liuget-2-Quit

]]>
8th Annual Celebrity Golf Classic http://afefoundation.org/2013/8th-annual-celebrity-golf-classic/ Tue, 02 Apr 2013 01:29:30 +0000 http://afefoundation.org/?p=1399 3rd Annual Celebrity Bowling Bash http://afefoundation.org/2013/3rd-annual-celebrity-bowling-bash/ Wed, 30 Jan 2013 08:44:18 +0000 http://afefoundation.org/?p=1152 Darren’s “A Way Out” http://afefoundation.org/2012/darrens-a-way-out/ Tue, 18 Dec 2012 14:46:08 +0000 http://afefoundation.org/?p=1082 CS Keys’ Kids http://afefoundation.org/2012/cs-keys-kids-2/ Tue, 18 Dec 2012 14:44:31 +0000 http://afefoundation.org/?p=1075

 

]]>
Gremlin’s Kids http://afefoundation.org/2012/gremlins-kids/ Mon, 03 Dec 2012 05:59:50 +0000 http://afefoundation.org/?p=1029 7th Annual AFE Celebrity Golf Classic http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award6/ Thu, 09 Aug 2012 13:58:36 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=711 10News Leadership Award5 http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award5/ Thu, 09 Aug 2012 13:36:38 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=704 10News Leadership Award4 http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award4/ Thu, 09 Aug 2012 13:36:08 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=701 Toy Drive 2012 Thank You http://afefoundation.org/2012/toy-drive-2012-thank-you/ Thu, 09 Aug 2012 13:20:15 +0000 http://afefoundation.org/?p=1148 10News Leadership Award3 http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award3/ http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award3/#respond Thu, 09 Aug 2012 13:10:22 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=698 http://afefoundation.org/2012/10news-leadership-award3/feed/ 0 Alana’s Achievers http://afefoundation.org/2012/alanas-achievers/ Wed, 08 Aug 2012 11:07:46 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=624 Tyler’s Kids Outreach http://afefoundation.org/2012/tylers-kids-outreach/ Wed, 08 Aug 2012 11:07:09 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=621 Charging Forward http://afefoundation.org/2012/charging-forward/ Wed, 08 Aug 2012 11:06:24 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=618 Castillos Cargadores http://afefoundation.org/2012/castillos-cargadores/ Wed, 08 Aug 2012 11:05:21 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=615 Battle for Success http://afefoundation.org/2012/battle-for-success/ Wed, 08 Aug 2012 11:04:26 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=612 SGsquad http://afefoundation.org/2012/sgsquad/ Wed, 08 Aug 2012 11:03:01 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=609 Ysabel’s Pink Angels http://afefoundation.org/2012/ysabels-pink-angels-2/ Wed, 08 Aug 2012 11:02:04 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=606 Community Partners http://afefoundation.org/2012/community-partners/ Tue, 08 May 2012 13:15:29 +0000 http://californiacreatives.com/afe/?p=225 “Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?”

]]>
Loving You Through It http://afefoundation.org/2011/loving-you-through-it/ Thu, 29 Sep 2011 22:21:34 +0000 http://afefoundation.org/?p=4499